Latviešu Русский Uz sākumu Interneta Veikals Salons Māsiņas tel. +37127766533 KONTAKTI PIEGĀDE
     Ammari SIA
 

 
Preču katalogs
Ražotāji
Informācija

Masku tērpu NOMA pieaugušajiem

Karnevāla maskas karnevāla kostīmi karnevāla tērpi pieaugušajiem noma īre tikai Rīgā K.Barona iela 45/47 veikalā Salons "MĀSIŅAS", šobrīd nomas preču piegāde nav pieejama .

Ja nomas laiks (paņemšana - atgriešana) ir līdz 42 stundām Nomas maksa būs 30% no preces vērtības. Nomājot tērpu, Jūs samaksāsiet pilnu tērpa vērtību, no tās 30% būs īres maksa, bet 70% garantijas nauda. GARANTIJAS naudu Jūs saņemsiet atpakaļ, kad tīru, nesabojātu tērpu atgriezīsiet salonam.

Ja nomas laiks (paņemšana - atgriešana) ir līdz 14 dienām Nomas maksa būs 50% no preces vērtības. Nomājot tērpu, Jūs samaksāsiet pilnu tērpa vērtību, no tās 50% būs īres maksa, un 50% garantijas nauda. Garantijas naudu Jūs saņemsiet atpakaļ, kad tīru , nesabojātu tērpu atgriezīsiet salonam.

Tērpus nerezervējam.

Tērpu varam atlikt uz 2 stundām tērpa izņemšanas dienā piezvanot pa tel.. 66192452.

Ieteikums visiem, kuri nomās mūsu tērpus: lai nesabojātu tērpu, lūdzu, nelietojiet smaržas uz apģērba, baltos dezodorantus un tonējošos ķermeņa kopšanas līdzekļus Ja TĒRPS ir neatgriezeniski sabojāts vai notraipīts, lēmumu par ko vienpersoniski pieņem SALONS, SALONS patur sev garantijas naudu pilnā apmērā un TĒRPS tiek nodots KLIENTAM īpašumā, ja puses nevienojas par citādu kārtību. TĒRPA sabojāšanas gadījumā, KLIENTS atlīdzina izdevumus par TĒRPA labošanu, kurus SALONS ir tiesīgs ieturēt no klienta garantijas naudas.

 
Šķirot pēc:    Produkts     Cena     Pēc noklusējuma    

 
maska
cālis cāļa maskas
Cāļa kostīms Cālis karnevāla maskas tērpa 150-180 noma

KODS: 60019 9

Cena: 27.00

Grozā  
 
Veikala jaunumi
Ielādē...