English Latviešu Uz sākumu www.ammari.lv Interneta Veikals Salons Māsiņas tel. 29414004 KONTAKTI PIEGĀDE
     Ammari SIA
 

 
Preču katalogs
Ražotāji
Informācija

Cik maksā izgatavot maskotu talismanu lielo leļlu kostīmu?

Cik aptuveni varētu izmaksāt maskotu, talismanu kostīmu tērpu izgatavošana?

Aptuveni noteikt, cik tas maksās, nozīmē modelēt visu izgatavošanas procesu, tādēļ šis nav uzreiz viegli atbildams jautājums.

Kvalitatīva maskota dizaina parauga projektēšana un izgatavošana pēc individuāla pasūtījuma, ievērojot visas pasūtītāja prasības, ar maksimālu komforta līmeni animatoram, ar ilggadīgu izmantošanas laiku, labi tīrāmu, vieglu, ar korektu dizaina atveidojuma un tādu, kuram galva nekritīs nost aktīvi kustoties, – ir ļoti sarežģīts darbs.

Katru pasūtījumu kalkulējam individuāli, ņemot vērā dizaina sarežģītību, izmantojamos materiālus, konstrukciju un pasūtītāja vēlmes.

Maskotu lielās lelles izgatavošanas cena tiks kalkulēta tikai pēc tikšanās ar klientu, kad tiek sagatavots un izrunāti šādi jautājumi:

1) ja būs apstiprināts dizaina zīmējums – skice 3 rakursos;

2) zināmi maskota parametri;

3) zināms izgatavošanas termiņš un cik gb. nepieciešams izgatavot;

4) ieplānots cenu intervāls 1 vidējas sarežģītības parauga kostīma izgatavošanai, piem., 2800–3000 €, 3000–4000 €;, vai vienlaicīgu vismaz 10gb izgatavošanai 1600–2800 € par katru gabalu (cenas bez PVN)

Liela apjoma vai sarežģītas konstrukcijas maskotu izgatavošanas izmaksas no 2800 -...... EUR plus 21% PVN

5) cik gadus paredzēts izmantot talismana tērpu;

6) cik ilgi animatoram jāatrodas tērpā bez atpūtas brīža;

7) kādi būs maskota pienākumi (piemēram, sēdēt, skriet, piedalīties deju rotaļās, stāvēt, dalīt bukletus, piedāvāt nogaršot);

8) kāds būs animatora galvas apkārtmērs un augums 160, 170, 180, 190 cm?

9) vai vajadzīgs transportēšanas un uzglabāšanas soma-maiss.

Pasūtītājam sagatavojam 2 cenas kalkulācijas atkarībā no dizaina sarežģītības, materiālu izmaksām, konstrukcijas īpatnībām un komplektācijas.

Cik ilgā laikā var izgatavot maskota tērpu?

Vidējas sarežģītības 1 talismana parauga izgatavošanas termiņš 1–1,5 mēnesis pēc kalkulācijas saskaņošanas un 50% avansa summas saņemšanas. Ja nepieciešami līdz 3–10 gb. dublikāti, tad iekļaujamies 2–3 mēnešu termiņā.

Vai piedāvājat dizainera pakalpojumus?

Jūsu ekskluzīvā dizaina sākotnējo izstrādi mēs neveicam, bet Latvijā ir izcilas profesionālas dizaina firmas, kur varat pasūtīt savu dizainu. Pēc tam mēs veicam Jūsu izvēlētā dizaina adaptāciju uz reāla cilvēka auguma un izgatavošanas procesā veicam nepieciešamās sākotnējā dizaina korekcijas pēc saskaņošanas ar pasūtītāju. Licencētus masku kostīmus (multiplikācijas filmu pasaku varoņus) izgatavojam tikai tad, ja jums ir nopirkta licence šī kostīma izgatavošanai. Projekta sākumā lūdzam atsūtīt sava izvēlētā talismana auguma lelles dizaina paraugu krāsainu un adaptētu uz cilvēka augumu 3 rakursos – pretskatā, sānskatā un no mugurpuses!

Vai piedāvājiet audumu izvēli?

Piedāvājam pasūtītājam audumu izvēli vairākiem talismana tērpu variantiem. Maskotu tērpu izgatavošanai izmantojam tikai kvalitatīvus mākslīgās kažokādas, samta, sporta oderu audumu, skaņas un gaisa caurlaidīgus materiālus.

Ko nozīmē kvalitatīvi maskotu tērpi?

Kvalitāte nozīmē atrast optimālu kompromisu starp vajadzīgo dizainu, ievērojot visas pasūtītāja prasības, un maksimāli iespējamo komfortu animatoram, atrodoties lielizmēra maskota talismana kostīmā (ventilācijas sistēma, skaņu caurlaidība, ērts redzes leņķis). Kvalitatīvi kostīmi ir paredzēti ilglaicīgai lietošanai, tie ir viegli tīrāmi, un tiek ievērotas kvalitātes prasības – lai labi var redzēt, lai galva nekrīt nost, izskatās labi, var aktīvi kustēties, lai vadītu pasākumus bērniem, izrādes utt. Ļoti svarīgi, lai animatoram tērpā strādājot vairākas stundas ir maksimāli komfortabli , lai tērps nav smags, ir vienkārši uzvelkams.. Lielo leļlu galvām ir jābūt vieglām, stingrām, lielām un ērtām!

Vai maskotu talismanu tērpus ir iespējams iznomāt?

Nomai ir pieejami ekonomiskās klases mascot tērpi, kas ražoti Vācijā un citās ES valstīs. Mūsu maskotu talismanu tērpus iznomāt nav iespējams, var tikai pasūtīt izgatavošanai savējos – svarīgi, ka tie cilvēkiem vienmēr asociēsies vienīgi ar jūsu uzņēmumu, skolu, sporta klubu vai pašvaldību.

Kāpēc izvēlēties maskotu izgatavotāju SIA Ammari?

- 25 gadu pieredze masku tērpu šūšanā bērniem un 12 gadu pieredze maskotu talismanu lielo leļļu kostīmu izveidē,

- lieliska mākslinieciska nojauta, adaptējot kostīma dizainu uz reāla cilvēka auguma,

- atbilstība dizainam ļoti piedomājot par animatora komfortu

- lieliska kostīma izturība, viegla tīrīšana,

- stabila konstrukcija

– līdzsvarota un noturīga pret deformēšanos ekspluatācijas laikā.

Ražošanas procesā izmantojam tikai pārbaudītas kvalitātes materiālus , kas nodrošina gaisa cirkulāciju

- mākslīgās kažokādas uz gaisa caurlaidīgas adītas trikotāžas pamatnes,

- odere ir sintētiskās trikotāžas ar caurumiņiem (paredzēta sporta apģērba izgatavošanai),

- porolons ir gaisa un ūdens caurlaidīgs (ar atvērtajām porām), un ir ātri žūstošs.

Maskota kostīma izgatavošanas tehnoloģija – visi materiāli tiek šūti, porolons tiek oderēts no abām pusēm.

Komunikācija - uz Jūsu zvanu un e-pastu atbildam dienas laikā, nodrošinām caurskatāmu kārtību izgatavošanas laikā un strikti ievērojam ražošanas termiņus , e-pasta adrese ammari@inbox.lv

Pieņemam maskotu kostīmus tīrīšanai, remontam un veicam atsevišķu detaļu, piemēram, cimdu, čību u.c. dublikātu, izgatavošanu.

Atsauksme-‘’Sunītis jau viesojies pie bērniem, un visi ir lielā sajūsmā. Liels paldies par kvalitatīvo darbu!’’ Latvijas Samariešu apvienības komunikācijas speciāliste.

www.ammari.lv/lv/lielo-auguma-leaeaeu-talismanu-kostaemu-taerpu-izgatavoaaana-aaaaaaana-uzaaaemumiem-skolaem-sporta-klubiem-baernudaerziem-1.html

 

 

Veikala jaunumi
Ielādē...