Latviešu Русский Uz sākumu www.ammari.lv Interneta Veikals Salons Māsiņas tel. +37127766533 KONTAKTI PIEGĀDE
     Ammari SIA
 

 
Preču katalogs
Ražotāji
Informācija

Aizsargmasku lietošana ir ieteicama tikai tad ...

Aizsargmaskas vai respirarora lietošana ir ieteicama tikai tad, ja nevar ievērot 2 metru drošības attālumu no citiem cilvēkiem (piemēram veikalā, aptiekā, sabiedriskajā transportā ), jo sociālā distancēšanās ir primārais līdzeklis infekcijas izplatības novēršanai. Jebkurā gadījumā individuāla aizsardzības līdzekļa virsma ir jutīga pret piesārņojumu, tāpēc pēc saskares ar tām vienmēr rūpīgi jānomazgā rokas.

Pat cilvēki, kuriem nav COVID-19 simptomu, joprojām var izplatīt vīrusu citiem . Valkājot auduma sejas masku, jūs varat palīdzēt palēnināt COVID-19 izplatīšanos - jūs pat varētu izglābt kāda dzīvību

Visas maskas bieži sauc par aizsargājošām maskām. Tomēr vajadzētu nošķirt ķirurģiskās maskas un elpošanas maskas. Ķirurģiskās galvenokārt paredzētas, lai aizsargātu vidi no mikrobiem, kurus izdala valkātājs, epojot vai šķaudot. Savukārt elpošanas maskas aizsargā valkātāju no gaisā esošiem piesārņotājiem (vīrusiem)

Jāievēro, ka filtrējošās maskas FFP1, FFP2, FFP3 ar vārstu elpošanas atvieglošanai, neaizsargā apkārtējos, bet tikai tos, kas tās nēsā. Šī iemesla dēļ cilvēkiem, kam ir pozitīvs tests, vajadzētu lietot ķirurģiskās maskas vai filtrējošās maskas FFP2,FFP3 bez vārsta gaisa izejai.

Pašdarinātās maskas -Mēs visi esam redzējuši desmitiem ieteikumu, kā izgatavot māja apstākļos ārkārtas masku izmantojot marli, pergamenta papīru vai vienkāršu kokvilnas audumu.

Rodas jautājums, vai šīs maskas ir patiešām noderīgas, lai izvairītos no inficēšanās?

Tas ir atkarīgs no mērķa, kādam tās tiek nēsātas: lai gan patiesībā pašdarinātas masku aizsardzība tās nēsātājam ir diezgan vāja. Tomēr statistikas pierādījumi ļauj pārliecināties par to efektivitāti vīrusa izplatības mazināšanā un šīs maskas ir patiešām noderīgas, jo neļauj pārkāpt drošības attālumu, kas ir galvenais infekcijas ierobežošanas pasākums.

Daudzi valkā aizsargmaskas, nosedzot tikai degungalu un muti ; tā acīmredzami ir nepareiza prakse, kas pakļauj jūs inficēšanās riskam. Elpceļu zonas - ieskaitot degunu - ir pilnībā jānosedz, un maskai jābūt pēc iespējas tuvākai, lai mazinātu patogēnu iedarbību.

Jāievēro, ka filtrējošās sejas maskas atkārtota izmantošana (ja tā nav paredzēta atkārtotai lietošanai un mazgāta 70-80 C) ir riskanta.

Lietojot sejas aizsargmasku, svarīgi: • pirms maskas uzlikšanas nomazgāt vai dezinficēt rokas; • uzliekot masku uz sejas, neaiztikt tās frontālo daļu ar pirkstiem, rokām; • ilgākas lietošanas gadījumā, masku nedrīkst pat uz īsu brīdi noņemt; • masku noņemt uzmanīgi, turot aiz tās aizmugures saitēm, pēc maskas noņemšanas rūpīgi mazgāt un dezinficēt rokas; • nēsājot masku, tai jāaizsedz deguns un mute, maska nedrīkst būt novilkta uz kakla daļas vai zoda; • pēc lietošanas vienreiz lietojamā maska ir jāievieto slēgtā atkritumu tvertnē, bet atkārtoti lietojamās maskas jāievieto mazgāšanas šķidumā un jāmazgā 70-80 C temperatūrā.

http://www.ammari.lv/lv/filtraejosas-elposanas-aizsargmaskas-respiratori-filtru-bez-vaersta.html

Veikala jaunumi
Ielādē...